HOME

MY

BIOGRAPHY

MONDAY

CINEMA

THURSDAY

TV THEATRE

FRIDAY

NIGHT MUSIC

WEEKEND

CONCERTS

WEEKEND

PLAY SHOWS

TICKET

RESERATIONS

 

 

Krzysztof Jasiński zaprasza na

 

Czwartkowe Wieczory

Teatralne

 

 

Cykl prezentacji największych osiagnięć

Teatru Telewizji Polskiej

 

Projekcje na dużym ekranie

w każdy czwartek o 19:30 w Cafe Kultura

 

Polskie Centrum Kultury JPII w Mississauga

 

Bilety w cenie $5.00

 

Tel:  416-910-5714

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i życzeniom wielu widzów pragnę zaprosić Państwa do największego teatru świata, do którego nie potrzeba drogich biletów czy wieczorowych kreacji. Zapraszam na „Czwartkowe Wieczory Teatralne” w których prezentuję na dużym ekranie najciekawsze i najbardziej wartościowe spektakle Teatru Telewizji Polskiej zrealizowane przez znakomitych polskich reżyserów z wybitnymi i niezapomnianymi kreacjami naszych najlepszych aktorów.

 

W miłej atmosferze przy świecach, herbacie czy kieliszku czerwonego wina obejżycie Państwo raelizacje dzieł klasyków polskich i obcych, lekkie komedie i wielkie narodowe dramaty, spektakle archiwalne oraz produkcje najnowsze. Każdy spektakl poprzedzony jest pełnym anegdot i ciekawostek komentarzem, poszerzającym wiedzę z historii teatru oraz przybliżającym bierzącą kondycję sceny polskiej.

 

Z radością czekam na kolejny „Czwartek” zapewniajac iż przed Państwem jeszcze wiele wspaniałych i niezapomnianych wieczorów.

 

 

Czwartkowe Wieczory Teatralne - Opinie widzów

 

Bardzo dziekuje za tak wazne upowszechnianie kultury polskiej, naszego kochanego teatru, jestesmy z Panem od poczatku !!!
- Zofia Dabrowska & Mateusz Dabrowski


Wspaniala uczta Kultury, dziekuje Robi Pan wspaniala robote. Moc serdecznosci
– Janina Gogolewska


Dziekuje I gratuluje sukcesow w Pana dzialalnosci. Kazdy spektakl to ogromne przezycie. Prosze o nastepne 8, 16, 33, 40, 48 …….lat !!!
- Jolanta Morgenstern


Serdeczne dzieki za Czwartkowe Wieczory – kunszt literacki, uczta duchowa, mistrzostwo slowa prowadzacego wieczor - robmy to dalej !
- Iwona Lindner - Aleksandra Piaskowska


Dziekujemy z calego serca za wspaniale Wieczory Czwartkowe za niezwykle anegdoty I cala nadzwyczajna atmosfere. Panie Krzysztofie Kochamy Pana !!
- Aida i Jerzy Kowalczykowie


Przychodzimy na spotkania dopiero drugi rok. Bardzo jestesmy zadowoleni, zwlasza humor Pana Krzysztofa bardzo nas przyciaga ioczywiscie wybor spektakli. Bardzo dziekujemy
- Anna, Antoni Fabicki z Mama


Panie Krzysztofie ! Juz zarezerwowalam wszystkie czwartki na nastepne 25 lat !
-Malgorzata Korsik


Dziekujemy za wspaniale Czwartki na ktore czekamy od poniedzialku.
Good work !!! - Helen


Te wieczory to przawdziwe odchamienie dla nas
– Kazimierz I Ela Onyszko


Krzysiu - Jestes za kazdym razem jeszcze bardziej “zajebisty” I tak trzymac !!!
A.J.B
Kazda niemozliwosc przyjscia we czwartek to Wielka Strata !
Zawsze trafiasz w “10 -Iwona Zarzeczny

Dlaczego jest tylko jeden czwartek w tygodniu? Powinny byc cztery !
Krzysztof Stepien

Panie Krzysztofie, dziekujemy za wspaniale czwartki. Za wytrwalosc i konsekwencje w tym co Pan robi. Jeszcze raz gratuluje.

Wanda Pilitowska
Panie Krzysztofie! Jestesmy winni Panu podziekowania, za tyle wspanialych wieczorow z teatrem, z aktorami , za wszystko co Pan robi aby nie zostaly zapomniane twarze, slowa - perelki ktore Pan nam ofiaruje. Robi Pan naprawde dobra robote, Tak trzymac Panie Krzysztofie.
Krystyna Zeniuk

Nie moge odzalowac ze tak pozno dowiedzialem sie o tych Czwartkach. Przez wiele lat mieszkalem w Ottawie ,dzieku Panu jestem teraz blizej Ojczyzny. Gratuluje swietnego wyboru sztuk, zawodowego prowadzenia, osobistego uroku poczucia humoru i wiedzy, jestem pod wrazeniem !!! Prezenterzy z Polski mogliby brac u Pana korepetycje. Rezerwuje wszystkie czwartki przynajmniej na 10 lat do przodu i prosze o powtorki.
Tomasz Borkowski

Krzysiu !!! Trudno Cie nie wielbic ….
– Jola Kolaczek

Wczorajszy wieczor byl moim drugim czwartkowym spotkanien (w zyciu, ha...) i nie pamietam kiedy to ostatnio tak swietnie ubawilam sie przypominajac sobie dawne,"dobre" czasy z lezka w oku, kiedy to w poniedzialkowe wieczory ( juz po kapieli ) za pozwoleniem Rodzicow zasiadalam przed telewizorem ( czarno-bialym...a jakze ) wtapiajac sie w atmosfere akcji na szklanym ekranie.....

Szanowny Panie Krzysztofie ! Dziekuje !!! Bardzo dziekuje za stworzenie nam mozliwosci radowania sie jeszce raz tym, co moglo wydawac sie, ze odeszlo juz w zapomnienie.....
...nie wpisalam sie do ksiegi bo za malo jest slow by podziekowac....TO CO PAN ROBI JEST FENOMENALNE !!!...a Panska efektowna, pelna humoru improwizacja na scenie pozwala nam czuc sie SZAMPANSKO !!! Oby tak dalej, choc nie wyobrazam sobie, ze moze byc jeszcze lepiej.

JEST DOSKONALE !!!
Z uszanowaniem Laskawego Pana
Elzbieta Giedrys


Każdy Czwartek, a ostatnio każdy pierwszy poniedziałek miesiąca to są dni specjalne. Specjalne dlatego że po wielu latach emigracji znowu mam możliwość i przjemność oglądania najlepszych pozycji z dorobku telewizji i kinematografii polskiej i obcej. Serdecznie Panu za to dziekuję, życze powodzenia i wielu następnych lat wspólnego oglądania tego co najciekawsze. Wiem że wyrażam nie tylko swoją opinię (inaczej nie byloby tylu czwartkowych i poniedziałkowych widzów) jest Pan nam bardzo potrzebny Panie Krzysztofie – tak trzymac !!!

Krystyna Zeniuk

 

W tym jednostajnym, buro-szarym życiu Wieczory Czwartkowe są wyczekiwanym przerywnikiem.Wieczór przeżyć intelektualno-towarzyskich jest w tym kraju niespodzianką, a Pan nam jej dostarcza w tak przemiły, kulturalny sposób! Jesteśmy wdzięczni za ten ubiegły rok. Niestety wcześniej nie wiedzieliśmy o nich ale obiecujemy trwać!

Krakowianie – Danuta i Jerzy Gołębiewscy

 

Z całego serca dziękujemy Panie Krzysztofie za tyle wspaniałych przeżyc kulturalnych. Doceniamy wkład Pana pracy i jesteśmy bardzo,bardzo wdzięczni. To są nasze „ulubione czwartki”.

Krystyna i Jerzy Burscy

 

Panie Krzysztofie – dziekujemy Panu serdecznie za „pokarm dla dusz” i  za..........przełamanie nonotonii życia codziennego. Program w pana wykonaniu jest na najwyższym poziomie – prosimy go kontynuować...

Stanisław Lem    

 

W imieniu stolika który od 5 lat wiernie sekunduje Pana działaniom w dziedzinie upowszechniania  polskiej kultury w „Centrum Jana Pawła II” składamy najserdeczniejsze podziekowania za Pana miłość do teatru, znajdującą wyraz w prezentowanu nam na szerokim ekranie największych osiągnięć polskiego Teatru Telewizji. Pan umie wytworzyć atmosfere w której odbiór dokonań Teatru TV nabiera szczególnej rangi,staje się lekcją wiedzy o ludziach sztuki, a to dzieki Pana ujmującym „słowom wstępnym” i w ogóle prowadzeniu całości każdego wieczoru,które zmienia się zawsze w serdeczne spotkanie przyjaciół teatru.Z jakim wdziękiem wprowadza Pan w temat a z jakim znawstwem! Sądzę że projekcje pod Pana kierunkiem stają się wielką przygodą rodaków tęskniących do prawdziwej sztuki i do polskości oczywiście. A więc jeszcze raz dziękujemy i niech te spotkania trwają przez następne pięcio i dziesięciolecia. Pierwszorzędny stół szczęśliwców:

Barbara Głogowska, Aleksander Frejszmidt, Danuta Kotapka, Zofia Vliegenthart, Krystyna Starczak –Kozłowska.

 

Drogi Panie Krzysztofie – bardzo serdecznie Panu dziękujemy za niezwykle przyjemne Czwartkowe Wieczory. Dzieki tym spotkaniom odnowiliśmy kontakt z teatrem polskim który zerwaliśmy w latach czterdziestych. Monologi Pana przed i po programie są przykładem w jak piękny sposób polski język może być wyrażany. Jest Pan naprawdę mistrzem słowa. Zyczymy wielu owocnych lat w szerzeniu i promocji polskiego teatru.

Wierni pięcioletni widzowie - Czeslawa i Roman Krygiel

 

Panie Krzysztofie to strzał w dziesiątkę !!! Dziekuję za doskonały pomysł, świetny dobór sztuk i prowadzenie. Prosimy o c.d.... przez następnych wiele lat.

Lidia Trojanowska

 

To co Pan robi nazywam po imieniu: Bardzo dobra robota. Gratuluje wielu dobrych pomysłów no i zawodostwa w tym wszystkim. Polacy  tego potrzebują. Jest nas dużo.

Z poważaniem Janusz G.

 

Gratulacje..... to doskonały wybór repertuaru połączony z dużym personalnym wdziękiem i poczuciem humoru powodują to że sala jest zawsze wypełniona.

Jeszcze raz gratulacje, Lila i Zbyszek Wojtasik

 

Zawsze zazdrościłem przyjaciołom w Polsce, że mają taki łatwy dostęp do dobrej Kultury. Już więcej im nie zazdroszczę – my mamy Jasińskiego !!!

Konrad Kasprowicz

 

Już nie będę mnożyć komplementów – po co? - niecierpliwe podskakiwanie na krześle, przerywanie nawet najmilszego zajęcia i towarzystwa – gdy jest czwartek i zbliża się Ta godzina do tego: srapianie drobnymi perfumkami i zerkanie do lusterka – nawet gdy sie ma .......dziesiąt lat i dużo się przeczytało, wysłuchało i obejżałow dłuuuugim życiu – o czymś świadczy !     Jestem i będę wierna - wśród wiernych! A pustynia,na której pojawia sie Taka Oaza – mniej jest pustynią..... Pan to sprawia z wdziękiem, który zapiera dech! ps. nawet do techników Pan trafia!

Mgr.inż Danuta Krystkowiak

 

Dziekuję za te wspaniałe Czwartki, dzieki nim czuję sie jakl „w domu”.

Beata Zabłocki

 

W.P Krzysztof Jasiński – aktor całym sercem, promuje polską kulturę i sztukę w Centrum Jana Pawła II juz wiele lat. To sacrum teatralne nas uczestników brate i łączy. Jego teatralna i duchowa energia przywołuje nas co czwartek wieczorem. Rodzina widzów teatralnych wiele lat jest karmiona sztuką i niech tak trwa aż do końca naszych dni.

Dziekujemy, Lucja i Wiktor Krysiak

 

Ludzi takich jak Krzysio należy klonować!!!

Jacek Nuciński, v-ce Konsul RP.  

 

 

 

 

Niedziela, godz. 19:30

 

Spotkania Teatralne

 

 

 

 

Copyright @ 2010 Chris Jasinski Presents

Toronto, Canada

kajasinski12@gmail.com

Tel:  416-910-5714